Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Parkone’da komşular bir araya geldi

Mitaş Gayrimenkul tarafından Uskumruköy’de hayata geçirilen markalı butik konut projesi ParkONE’dan konut satın alan ve projeyle ilgilenenler geçtiğimiz günlerde düzenlenen Happy Hours’ta bir araya geldi. Marsan Marmara Holding Co-Ceo’su Berk Çiller’in ev sahipliğinde düzenlenen davette buluşan ParkONE sakinleri birlikte keyifli saatler geçirdi. Komşularıyla tanışma fırsatı bulan ev sahipleri örnek daireyi gezerek projenin geldiği aşama hakkında bilgi edindi.

Yeni bir yaşama başlayacakları evlerini gören ve komşularıyla tanışan ParkONE sakinleri arasında sıcak bir iletişim kurulduğunu söyleyen ParkONE Satış Koordinatörü Vivian Behar, “Anahtar teslimleri Ağustos 2013’te gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Böylece okullar açılmadan aileler yeni evlerine yerleşip düzenlerini rahatça kurabilecekler” dedi.

Konutların yüzde 68’inin satışının tamamlandığını belirten Vivian Behar projeye ilişkin şu bilgileri verdi: “41 konutun yer aldığı projede bahçe katı, bahçe dubleksi, çatı dubleksi ve tripleks olmak üzere dört farklı tipte konut seçeneği bulunuyor. 315 m² büyüklüğündeki bahçe katları 684 bin ile 715 bin dolar, 204-217 m² bahçe dubleksleri 525 bin ile 598 bin dolar, 279-292 m² tripleks villalar 795 bin ile 983 bin dolar ve depo alanlarıyla birlikte 226-240 m² büyüklüğe sahip çatı dubleksleri ise 421 bin ile 526 bin dolar fiyat aralığında satışa sunuluyor.