Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Rheinzink çatı ustaları eğitimlerine devam ediyor

RHEINZINK’in Kenet Tekniği Temel ve Uygulama Eğitimi, Çatı Güvercinlik Kaplaması, Cephe Kaplamaları, Uygulama Detayları ve Lehimleme hakkında olmak üzere toplam 6 farklı eğitim çeşidi bulunmaktadır.

RHEINZINK Türkiye, 2006 yılından beri farklı şehirlerde düzenlediği eğitimler ile bugüne kadar 120’den fazla çatı ustasına eğitim vermiş ve bu eğitimlerde başarı gösterenler sertifika almaya hak kazanmıştır.

Bu eğitimlerin sonuncusu 11.02.2013-15.02.2013 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilmiştir. RHEINZINK Teknik Satış Müdürü Göker Algan ve Teknik Eğitmen Heiko Küchenmeister tarafından verilen teorik ve pratik Kenet Tekniği Temel Eğitimi’nin ardından başarılı olan çatı ustalarına sertifikaları verilmiştir.

Eğitim yerleri değişkenlik göstermekle birlikte bazen RHEINZINK bayilerinde bazen eğitim talebi ile gelen dernek, okul veya ilgili kurumların kendi yerlerinde de organize edilebilmektedir.