Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Rigi Residence, Grohe ile nefes kesiyor

Lucerne Gölü, Rigi Dağı ve bölgeyi çevreleyen Alp Dağları’nı içine alan nefes kesici manzaraya bakan Rigi Residence, en az bu görüntü kadar etkileyici. İsviçre’nin Schwyz Kantonu’nda yer alan ünlü Küssnacht am Rigi beldesinde bulunan malikane, bir modernizasyon ve restorasyon şaheseri. İki muhteşem konağın bir araya getirilmesiyle oluşturulan sekiz lüks kiralık dairelik bu zarif tesiste misafirler, geniş teraslar, zeminden ısıtma ve özel şarap mahzenlerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda imkandan da yararlanıyor.

Büyük cam cepheleri ile muhteşem manzaranın nefes kesici görüntülerini sunduğu bol ışık alan dairelerde bol miktarda açık alan bulunuyor. Her ebeveyn yatak odasında, hem zarif GROHE Rainshower® F-Serisi tepe duşları hem de esnek Tempesta duş setinin şık banyo dekorunu tamamladığı özel bir banyo bulunuyor. Yüksek kaliteli Skate Cosmopolitan duvar panelleri ile birlikte kullanılan güvenilir GROHE rezervuarları resmi tamamlıyor. Çift kademeli tasarım kullanıcılara üç ve altı litrelik seçenekler arasında seçim yapma imkanını verirken start- stop fonksiyonu ise gerçek gereksinimler doğrultusunda daha fazla su tasarrufu yapılmasına da imkan sağlıyor.

Lüks yaşam hissi modern mutfaklarda da devam ediyor. GROHE mutfak bataryaları arasında bir klasik olan Minta tek kumandalı eviye bataryası yemek pişirme adasındaki lavabo setine vurgu yapıyor. Zarif L şekli ve spiralli perlatörü ile, Minta modern tasarımı rahat ve zahmetsiz kullanım ile bir araya getiriyor.