Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Sarphan Finans Park Bol ödüllü proje

İş dünyasına dev fırsatların kapısını açan Sarp Group´un TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği projenin, 2013 yılı sonunda kaba inşaatı bitirilerek ince işçiliğin %45’nin tamamlanması planlıyor. İlklere imza atan modern yaşam ve işmerkezi olmasının yanı sıra acil durumlarda 45. kata kadar ulaşan ve özel ayrılan asansör ile hasta nakli düşünülmüş bu insani projede; şu an satışa uygun olan bağımsız bölümlerde 1+1 ve 2+1 dairelerin satışı tamamlanmış. 3+1 dairelerin satışa uygun güncel fiyat aralığı (KDV dahil) 890.000 TL-1.430.000 TL’dir. Satışa çıktığı andan itibaren rezidansların m² si 4.500 TL’den 7.000 TL‘ye artış göstererek kısa sürede ciddi prim yaptı.

Sarphan Finans Park ticari alanlarının yalnızca ticari başarıya değil, yüksek prestije de sahip olacağını belirten ve ‘’yatırımcı için son fırsat’’ diye niteleyen Vekalet Kaba, sadece 10 adet kalan dükkanların güncel fiyat aralığının ise (KDV dahil) 2.370.000 TL-9.580.000 TL arasında olduğunu dile getirdi.