Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Schüco, 2013 Architects Partner Award’da 3 ödül birden kazandı

Mimar ve iç mimarlar arasında yapılan geniş kapsamlı ve akademik bir anketin sonuçlarına göre verilen Architects Partner Award (APA) ödülleri bu sene 26 Şubat 2013’te AIT ve XIA tarafından 4. kez takdim edildi. 2012 yılında yapılan işler içerisinde en çok takdir edilen firmanın belirlendiği ankette, 2.780 profesyonel katılımcı değerlendirmesini yaptı. Schüco, yine büyük bir başarı göstererek APA’da “Tüm Kategorilerin En İyisi”, “Tüm Pencere ve Cephelerin En İyisi” ve “Tüm Konutların En İyisi” olmak üzere 3 kategoride “Gold Award” kazandı.

Schüco International KG adına Wolfgang Schneider bu 3 ödül ile ilgili olarak; “Schüco kendisini mimar ve müşterilerin partneri olarak görmektedir. Bu  nedenle özel danışmanlık hizmetlerine ve servislerine çok değer veriyor. Bu 3 ödül, hizmetlerimizin sektörde algılandığının ve tanındığının kanıtıdır. Bu da bizi çok sevindiriyor” dedi.

Schüco, 2012 yılında da APA Architects Partner Award’da 3 kategoride altın madalya ödülüne layık görülmüştü. Bu ödüllerden birinin, üst üste ikinci kez kazanılan “Tüm Kategorilerin En İyisi” olması Schüco’ya başarılarının haklı gururunu yaşatıyor.