Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Sınır tanımayan lavabolar Vitra

Yeni bir malzeme teknolojisi olan Infinit, başka malzemelerle elde edilemeyen net çizgiler, ince kenarlar ve keskin dönüşler yaratarak, sınır tanımayan bir form zenginliği sunuyor. Dayanıklı bir kompozit malzemeden üretilen lavaboların pürüzsüz yüzeyi, ömür boyu beyaz ve parlak kalıyor; hasar gördüğünde basit bir işlemle tamir edilerek eski halini alıyor. Hijyen ve kolay temizlenme özelliğine sahip Infinit lavabolar, dokunulduğunda sıcaklık hissi uyandırıyor.

ÇANAK LAVABOLARDA DEVRİM

Fransız mimar, sanat yönetmeni ve tasarımcı Christophe Pillet, Vitra’nın tasarımcı ve mimarlara sınırsız esneklik sunan Infinit teknolojisini kullanarak, 5 farklı çanak lavabo tasarladı. Pillet’nin imzasını taşıyan Memoria koleksiyonunda yer alan lavabolar, her banyoya uygun çözümler sunuyor. 40 cm lik yuvarlak ve kare lavabolar, dar banyolar için ideal. 80 cm lik oval ve dikdörtgen lavabolar, suyun sıçrama derdini ortadan kaldırıyor. TV ekranını andıran formdaki lavabo ise “benim lavabom herkesten farklı olsun” diyenlerin tercihi.