Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

26-29 Eylül 2013 CNR EXPO Geleceğin Binaları Best Fuarıyla şekilleniyor

BEST13, Bina Elektrik, Elektronik, Mekanik ve Kontrol Sistemleri Fuarı’nın ikincisi, 26-29 Eylül 2013 tarihleri arasında CNR EXPO 1. Hall’de duzenleniyor. Fuar; bina otomasyon sistemleri, güvenlik ve geçiş kontrol sistemleri, yangın güvenlik ve söndürme sistemleri, iklimlendirme, aydınlatma, ses-ışık ve görüntü sistemleri, veri iletişim izleme ve kontrol sistemleri, enerji sistemleri, enerji verimliliği, yenilenebilir enerjiler ve akıllı şehirler ile ilgili sektörler bir kez daha tek çatı altında bir araya geliyor.

Birbirini tamamlayarak geleceğin binalarını oluşturan tüm sektorleri ikinci kez aynı çatı altında buluşturan BEST13 Fuarı ise katılımcılarına Turkiye’den küresel pazarlara açılma imkanı sunuyor. Yeni ve potansiyel müşteriler ile görüşme imkanının yanı sıra ulusal/uluslararası tedarikçiler ve dağıtıcılar ile ortaklıklar oluşturmak için ideal bir iletişim platformu sağlayan fuar, yeni ürün ve teknolojilerin paylaşıldığı interaktif yapısıyla geleceğin binalarını İstanbul’a taşıyor.