Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Adlon Golf Society Residence Bodrum´un eşsiz doğasında

Bodrum’un ilk residence projesi olan Adlon Golf Society Residence 27.000 m² arazi üzerinde 3 katlı 37 bloktan oluşuyor.15 villa ve 198 konut olarak tasarlanmış olan projede büyüklükleri 65 m² ile 130 m² arasında değişen 1+ 1 ve 2 +1 konut seçenekleri bulunuyor. Her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü projede, kampanya dahilinde olan bütün konutlar ultra lüks full eşyalı olarak tasarlanmış ve satışa sunulmuştur. Adlon Golf Society Residence site etrafı güvenlik duvarları, 24 saat güvenlik şirketi, güvenlik kameraları, güvenlik ve konutlar arası tek taraflı görünümlü telefon bağlantısı ile güvenli bir ortamda tatil imkanı sunuluyor. İçerisinde toplantı odaları, bilgisayar, internet, yazıcı ve faks hizmetlerinin sunulduğu Business Center,  tatilde de iş dünyasından uzak kalmak istemeyen misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmıştır. Sosyal tesis içerisinde spa, fitness, sauna, buhar odası, çocuk oyun odası, restoran, kafe ve market mevcuttur. Her blok önünde bir havuzu bulunan projede, 35 havuzun yanı sıra 1 adet yarı olimpik havuz, 1 adet çocuk havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzu bulunuyor. Ayrıca oda temizliği ve oda servisi hizmeti de verilmektedir.

60 AY KİRA GARANTİSİ

Hemen tapu teslimi yapılacak olan projede 60 ay boyunca 1000$ kira garantisi ile sadece 225.000 TL´ye konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. Kampanya dahilinde 2 hafta yaz sezonunda, 4 hafta kış sezonunda kendidairenizde tatil yapabilir ve concierge hizmetlerinden yıl boyunca yararlanabilirsiniz.

HEM TATİL HEM YATIRIM

İki ihtiyacı da bir arada karşılamak isteyenler için mükemmel bir fırsat olan Adlon Golf Society Residence Bodrum Havalimanına sadece 10 dk uzaklıkta bulunuyor. Proje, bulunduğu konum itibari ile Bodrum’ un en çok pirim yapan noktasında olmanın yanı sıra tek residence olma özelliği ile de dikkat çekiyor. Dünyaca ünlü golf lokasyonlarından biri olan Tuzla ‘ da ki golf sahalarının ortasında, yeşilin her tonu ile keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

CONGIERGE HİZMETİ

Adlon Golf Society Residence konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Konut sakinlerinin tüm ihtiyaçlarında kişisel asistanlık hizmeti veren Concierge Hizmetlerimiz ile havaalanında karşılanma ve transferden, valet parking, valet shuttle hizmetlerine, günlük kişisel alışverişten kuru temizleme ve bagaj hizmetlerine, yol durumundan adres bilgisine, sinema seanslarından restoran rezervasyonuna , gezi – tur öneri ve rezervasyonuna, veteriner danışmanlığından özel şoför hizmetine kadar her konuda sakinlerin rahatı ve konforu planlanmış bulunmaktadır.