Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Aspen, mimarlık ve iç mimarlık öğrencileriyle buluştu

İnovatif ürünler ve mimari projeler odağında fark yaratan tasarımlara imza atan Aspen, “Aspen Kampüste” etkinliğini Karadeniz Teknik Üniversitesi buluşması ile sürdürdü. Yaklaşık 200 Mimarlık ve İç Mimarlık öğrencisinin katıldığı ve KTÜ KOSGEB Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinlikte; “Asma Tavan nedir? Bölme duvar nedir? Yükseltilmiş Döşeme Sistemi nedir?” gibi yapı sektörü için önemli olan başlıklarda önemli bilgiler anlatılırken, bu kategorilerin altında yer alan ürün çeşitleri de geleceğin uzmanlarına detaylıca aktarıldı.

Aspen Proje Sorumlusu Betül Dural ile Aspen Ürün Müdürü Levent Yılmaz’ın gerçekleştirdiği detaylı sunumlarda ürün bilgileri dışında geleceğin Mimar ve İç Mimarları olacak öğrencilere; ürün özelliklerine göre kullanım alanları, projelendirme yaparken hangi ürün neden seçilir, ürün seçiminde nasıl karar alınır gibi uygulamaya geçiş süreçlerinde önemli bilgiler paylaşıldı.

Aspen Kampüste etkinlikleri önümüzdeki dönemde de Türkiye’deki bir çok üniversiteye ulaşarak geleceğin uzmanları olan gençlerimizi bilgilendirmeye devam edecek.