Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Bahçeye çıkıyoruz

Balkon, teras ve bahçelerinde baharın heyecanını hissetmek isteyen kullanıcılar için özel koleksiyonlar tasarlayan İDA Seramik; Irmak, Çakıltaşı, Palermo ve Albero serileriyle dış mekanlara her mevsim canlılık kazandırıyor.

İDA Seramik, dış mekanlar için ürettiği doğal görünümlü ve dayanıklı koleksiyonlarıyla, tüketicilerin hayallerindeki mekanları keşfetmelerini sağlarken, baharın coşkusu ve sıcaklığını evlere taşıyor. Güneşin doya doya yaşandığı bahçe ve teraslara şık bir hava getiren Irmak, deniz kenarını anımsatan Çakıltaşı, nostaljik sokakları çağrıştıran Palermo ve ahşap dokusundan vazgeçemeyen kullanıcılar için Albero serilerini sunan İDA Seramik, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik tasarımlarıyla estetik çözümler üretiyor.

Albero serisi, doğal ahşap görünümlü meşe, maple ve walnut seçeneklerini 15×60 cm ebatlarında, Irmak serisi, bej, gri ve yeşil renkli karolarını 30×60 cm ebatlarında, Çakıltaşı serisi, doğal taş ve kumun buluştuğu karolarını 45×45 cm ebatlarında, Palermo serisi ise gri ve bej renkli karolarını 45×45 cm ebatlarında tüketicilerin beğenisine sunuyor.