Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dış mekan aydınlatmasına özel dokunuş

Tüketicilerin tarzlarını yansıtmalarını sağlayan son teknolojiye sahip enerji verimli LED veya floresan aydınlatma ürünleri sunan Philips, bahar ve yaz aylarında gece bahçe keyfini doyasıya yaşamak isteyenlere Ledino ve Ecomoods serisi dış mekan aydınlatma ürünlerini öneriyor. Şık ve enerji verimli aydınlatma çözümleri sunan Philips, açık hava kullanımına uygun sayısız türdeki armatürlerle yeşil alanların güzelliğini bozmadan ışıklandırma imkanı sağlıyor.

DIŞ MEKANDA PHILIPS ESTETİÐİ

Modern iç mekan tasarımını mükemmel şekilde tamamlayan bir dış aydınlatma serisi olan Philips Ledino çevreye zarar vermiyor. İnce hatlı, sofistike Ledino armatürlerde son teknoloji LED’ler kullanılıyor. Dim edilebilir ışık seviyesi özelliği ile kullanıcılar tek bir düğmeye dokunarak berrak ve homojen beyaz ışığı kısabiliyor, daha sıcak ve sakin ortamlar yaratabiliyor. Yeni nesil Philips Ledino serisi farklı formlar taşıyan 24 yeni tasarım sunuyor. Yeni nesil Ledino armatürleri, geleneksel aydınlatma ürünlerine kıyasla yüzde 80 enerji tasarrufu sağlıyor ve 20 yıla kadar (20.000 saat) kullanım ömrü sunuyor.

ŞIK VE ENERJİ TASARRUFLU AYDINLATMA

Armatür, ampül ve balastı bir arada sunarak kolay montaj ve kullanım olanağı sağlayan Philips EcoMoods serisi, yüzde 80’e varan enerji tasarrufu ile çevrenin korunmasına büyük katkı sağlıyor. Ecomoods dış mekan aydınlatma ürünleri hareket sensörü ve çok düşük ısılara dayanabilme gibi özellikleri sayesinde bahçenizde istediğiniz atmosferi yaratmayı hedefliyor. Yüksek kalite malzeme kullanılarak üretilen Ecomoods serisi bu özelliklerinin dışında çağdaş tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Farklı renk ve Watt seçenekleri ile en geniş alanları bile aydınlatabilen Philips EcoMoods serisi, dış mekan aydınlatması için mükemmel çözümler sunuyor.