Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Ofis In Maltepe Modern ofis anlayışına yeni bir soluk

Yatay mimari yaklaşımıyla “na-md mimarlık” tarafından projelendirilen Ofis IN Maltepe, yenilikçi tasarım çizgisine sahip, modern ve ferah ofis alanlarıyla, keyif alınacak çalışma ortamları yaratmayı hedefliyor. 7.000 m² lik toplam inşaat alanına sahip projenin Haziran 2014’te tamamlanması öngörülüyor.

DUBLEKS OFİSLER

2 blokta konumlandırılan 37 bağımsız ofis alanına sahip projede, farklı ihtiyaçlara cevap veren dubleks, bahçe, loft ve standart home ofis alternatifleri bulunuyor. Büyüklükleri 74 ile 231 m² arasında değişen ofisler, 330.000 – 880.000 TL fiyat aralığında satışa sunuluyor. Ofis IN Maltepe’de; özel terasa sahip dubleks home ofisler ile 5,2 m tavan yüksekliğiyle loft home ofisler dikkat çekiyor.

ULAŞIM KOLAYLIÐI

Bağlantı ve anayollara yakınlığıyla ulaşım avantajı sunan proje, E-5’e 500 metre, Küçükyalı ve Maltepe metro istasyonlarına 1 km, sahil yoluna 1,8 km, Bağdat Caddesi’ne 4 km, Ataşehir / TEM bağlantı yolu ve Kartal Adliyesi’ne 5 km, Boğaz Köprüsü’ne 10 km, FSM Köprüsü ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 15 km mesafede yer alıyor.