Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Tasarruflu ve şık armatürler

Kale Banyo ve İtalya’daki Ar-Ge ekibinin işbirliği ile geliştirilen Kale Banyo Road Koleksiyonu, özel perlatörleri sayesinde yaklaşık yüzde 35 oranında su tasarrufu sağlarken; siyah, beyaz ve krom renk seçenekleriyle de banyolara göz alıcı bir şıklık kazandırıyor.

ARMATÜRDE İTALYAN ÇİZGİLERİ

İtalyan tasarımının zarif ve sade çizgilerini taşıyan Kale Banyo Road Koleksiyonu, kullanıldığı mekana yenilik katarak, minimalist ve modern ortamların yaratılmasına olanak sağlıyor. Tüketicilerin tarzlarını banyo ve mutfaklarına yansıtabileceği bir koleksiyon hazırlayan Kale Banyo’nun, çevre dostu ve fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan Road Koleksiyonu, ayrıca özel perlatörleri sayesinde köpükle hacimlendirdiği suya ipeksi bir yumuşaklık kazandırıyor.

Tüketicilere lavabo bataryası, yüksek lavabo bataryası, banyo bataryası, döner borulu eviye bataryası, profesyonel mutfak armatürü, pull out eviye bataryası gibi birçok seçenek sunan Road Koleksiyonu minimal tasarımı ve estetik yapısıyla göz dolduruyor.