Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Uyumlu ve şık duşlar

Geberit duş kanalı minimalist bir yaklaşım ile pürüzsüz zeminli duşlar yaratıyor. Geberit duş drenajları, kişisel bakım ve yenilenmenin en önemli alanı banyolar için yenilikçi ve fonksiyonel yaklaşımlar sunuyor.

Paslanmaz çelikten yapılmış duş kanalı kapağı ile modern banyoya tarz katan Geberit, şık zemin ve duvar drenajları ile banyonun güzelliğini ortaya çıkarıp duş ekipmanlarını görünmez kılıyor. Parlak krom, paslanmaz çelik, beyaz alpin veya duvarınız ile uyumlu materyal ile kaplayabileceğiniz özel kapak alternatifleriyle banyonuza kişisel dokunuşlar katabiliyorsunuz. Geberit’in yenilikçi duvar içi drenajı banyo dizaynında yeni imkânlar sunuyor. Kişisel tarzınıza uyan tasarımlarıyla keyifli bir duş deneyimi sağlayan Geberit, aynı zamanda kendi kendini temizleyen sifon özelliğiyle balçık oluşumunu önlüyor. Kolay temizlik için şık kapaklar kolayca çıkarılabiliyor. Yeriniz ister küçük ister büyük olsun, Geberit’in sunduğu fonksiyonel duş drenajları sayesinde banyolar sınıf atlayacak duş keyfi hiç olmadığı kadar keyifli olacak.