Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Work-Square MVK´dan yatırımcılara fırsat

Work-Square projesinde % 1 KDV ile daire satışlarına devam eden MVK Yapı, düzenlediği kampanya ile daire sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Kampanya kapsamında MVK Yapı, satış tutarının % 75’e kadar olan kısmını anlaşmalı olduğu bankalar aracılığı ile 60 aya kadar vade farkı olmaksızın taksitlendirme imkanı sunuyor.

Ev ve ofis yaşamını birleştiren Work-Square projesi, toplantı salonları, yüksek güvenlik sistemi, teknik altyapı desteği gibi kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik unsurları, sahip olduğu rezidans konforuyla bir arada sunuyor. 2014 yılı sonunda tamamlanması beklenen projede yer alan, lobi, resepsiyon, fitness, SPA, kapalı havuz, her daireye özel depo alanı gibi hizmetlerle konforunuz tamamlanıyor. Sabiha Gökçen Havaalanı’na sadece 0,8 km uzaklıkta bulunan proje, Viaport AVM, Teknopark, Sabancı Üniversitesi, Koç Lisesi, yeni açılacak Sağlık Kent ve Pendik Marina gibi pek çok önemli noktaya olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor.