Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Zamana meydan okuyan tasarımlar

Teknoloji ile tasarımı harmanlayarak evlerde fark yaratan Alman markası Berker, modern ve teknolojik ürünlerinin yanı sıra nostaljiden hoşlananlar için klasik serileri SERIE 1930, GLASSERIE, PORSELEN ROSENTHAL ve R CLASSIC’i sunuyor. Evlerde eski zamanların klasik ve güçlü havasını yansıtan serilerde; porselen, cam ya da alüminyum gibi farklı materyallerde, farklı renk alternatiflerinden seçim yapılabiliyor. 1920 ve 1930’ları yansıtan efsanevi Bauhaus tarzından ilham alınarak tasarlanan Serie 1930 ve Glasserie, sade bir seçim yapmak isteyenlerin tercihi oluyor. Almanya’nın güçlü porselen markası Rosenthal ile birlikte tasarlanan Porselen Rosenthal ve Berker’in yeni klasik serisi R Classic, üstün tasarım özelliğiyle teknolojiyi ve eski zamanların şıklığını bir arada sunmayı başarıyor.

NOSTALJİ VE TEKNOLOJİ BİR ARADA

Sade hatları ve fonksiyonelliğiyle Serie 1930 ve cam yüzeyiyle zarif bir duruş sergileyen Glasserie, zamana meydan okuyarak klasik çevirmeli anahtarlara yepyeni bir yorum getiriyor. Almanya’nın en köklü porselen markası Rosenthal ile işbirliği sonucu tasarlanan Porselen Rosenthal ise, klasik çevirmeli anahtar tarzını üstün teknoloji ile buluşturuyor. Klasik serilerin en yeni ve dinamik üyesi R Classic, özellikle sofistike bir ambiyans arayışı içinde olanlara hitap ediyor. Yuvarlak yarıçapı, dört farklı özel materyali ve sade düğme tasarımıyla R Classic, klasik anahtar tasarımlarının en yenisi… Özellikle restorasyon çalışmalarında eski mimarinin yapısını bozmadan yenilik yapan mimarların tercihi olan Berker klasik seriler, aynı zamanda ev otomasyon sistemine de uyumlu hale getirilebiliyor. Berker teknolojisi ile aydınlatmayı kontrol edebildiğiniz gibi, tek tuşla ısıtma soğutma sistemini, panjurları ya da müzik sistemini de kontrol edilebiliyor.