Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

AGİD´den faaliyet raporu

Yönetim kurulu faaliyet raporunu açıklayan Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği son iki yılda üye sayısını % 50 artırdığını duyurdu.

Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği, 2009-2011 faaliyetlerini özetlediği raporunda üye sayısını iki yılda 35’ten 51’e yükseltti. Çalışmalarıyla ilgili bilgi veren derneğe 2011’de katılan firmalar şunlar: AGM Elektrik, Baytaş Aydınlatma, Çözüm Led, Elit Elektronik, İntermobil Otomotiv, Nasa Aydınlatma, Pamir Elektrik, SL Enerji, Teknoled Aydınlatma ve Toshiba.

YENİ ÜYELER

“Şimdi hedefimiz; 2012 yılı Nisan ayında yapılacak olan fuara katılıp dünyanın dört bir yerinden fuara gelen ziyaretçilerin ilgisini Türk Aydınlatma Sektörüne çekmek, ülkemizin bu sektöre ait imajını artırmak ve ihracata katkı sağlamak…” denilen dernek raporunda mevcut yönetim kurulu şöyle sıralandı: Başkan Fahir Gök (Fersa Aydınlatma), Başkan Vekili Kevork Benlioğlu (EEC Elektronik), Muhasip Üye Mustafa Subaşı (Stilas Aydınlatma), Üye Azim Tuncinar (Philips Aydınlatma), Üye Halil Ciner (RTM Elektronik).

Gelecek dönemlerde yapılacak toplantılarda iki konuya önem verileceğini dile getiren dernek, bunların genel mesleki eğitimi ile LED konusunda muhtelif eğitimler olacağını duyurdu.