Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Alurad Radyatör

PROJEDE TERCİH EDİLME SEBEBİ

“Akasya Acıbadem projesinde tercih edilmemizin temel sebepleri arasında kalite anlayışımız, teknik servis ve desteğimiz, Feniş Grup olarak tam entegre tesislerimizde radyatörlerimizi oluşturan profilleri üretmemiz ve müşteri memnuniyetimiz olarak gösterilebilir.”

KULLANILAN ÜRÜNLER

“Akasya Acıbadem projesinde Alurad Mistral radyatör ve Alurad Elit ile Alurad Arkadia model havlupanlarımız tercih edildi. Bu üç modelimizde oval ve yumuşak hatları ve günümüzün tasarım tekniğini yansıtan yapısı ile kullanıcıya farklı bir estetik duygusu veriyor. Gerek eşsiz tasarımları, gerek ısıtma gücü ve tasarrufu ön plana çıkartan özellikleri ile kendisini rakipleri ve taklitleri karşısında ön plana çıkarıyor.”

TEKNİK ÇÖZÜMLEMELER

“Şantiye aşamasına değinilirse; Alurad radyatörlerin montajı aşamasında mutlaka her şantiye aşamasında yaşanabilecek aksilikler gerçekleşti. Ancak Feniş Grup’un güvencesi, teknik desteği ile Akasya Acıbadem proje yetkilileri ile koordine olarak gerekli olan destek fazlasıyla sağlandı ve her türlü problem pozitife çevrildi.”

“Feniş Grubu ürünleri ve Alurad radyatörlerin en önemli tercih sebeplerinden birisini de sınırsız teknik destek olarak değerlendirebiliriz. Alurad radyatörler bundan sonra da tüm gücü ile prestijli projelerin yanında olmaya devam edecek.”