Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Benninghoven

Türkiye asfalt sektörünün önde gelen müteahhitlik firmalarından Bayburt Grup, asfalt üretiminde kalitesine güvendiği Benninghoven’ı tercih ediyor. İnşaat sektöründe 1974’den bu yana yer alan Bayburt Grup, asfalt işine başladığı dönemden bu yana plent markası olarak Benninghoven seçimini değiştirmedi.

Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Ali Şentürk, Benninghoven’ı tercih etme sebeplerini, üretici firma Tekno Asfalt’ın “makine tercih kriterlerine en uygun çözümü sunan firma olması” olarak açıklıyor.

TAM KAPASİTE VE SORUNSUZ PERFORMANS

Benninghoven asfalt plentlerinin alanında en iyi marka olduğunu ifade eden Şentürk, şantiyelerinde kullandıkları tüm Benninghoven asfalt plentlerinin performansından memnun olduklarını ve tesislerin sorunsuz çalıştığını dile getiriyor. Şentürk, farklı plent markalarını da denediklerini, ancak performans ile birlikte satış sonrası hizmetleri de göz önünde bulundurduklarında Tekno Asfalt’ın hizmetinin son derece kaliteli olduğunu ifade ediyor.

Tekno Asfalt’tan en son Ankara-Ayaş yolu yapımı için asfalt üreten Ayaş şantiyesindeki 240 ton/saat kapasiteli Benninghoven asfalt plentini satın aldıkları bilgisini veren Şentürk, bu plentin sezonda tam kapasite ve sorunsuz bir performans ile çalıştığını belirtti.

TEKNİK EKİBE EÐİTİM

Satış sonrası hizmetlerin asfalt sektörü için önemine değinen Şentürk, Tekno Asfalt’ın en ufak bir arıza anında plente en kısa sürede müdahale ettiğini ve sezonda kendilerini hiç mağdur etmediklerini söyledi.

Şentürk, Tekno Asfalt’ın Ankara’da bir ofisinin olmasının da kendileri açısından büyük bir avantaj olduğunu dile getirerek, firmanın deneyimli kadrosu ve kaliteli imalatları sayesinde beklentilerine karşılık verdiğini belirtti. Şentürk, Tekno Asfalt ekibinin plent operatörlerine de gerekli eğitimleri verdiğini söyledi ve talepte bulunduklarında Tekno Asfalt ekibinin operatörlerine eğitime geldiğini ifade etti.