Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Creavit Nava Serisi Banyolarda Modern Esinti

Creavit’in gözde armatür serisi Nava, modern çizgileri ve fonksiyonel tasarımıyla dikkat çekiyor. Banyolardaki değişimi simgeleyen Nava serisi “Ruhumdaki değişim, banyoma da yansısın” diyenlerin tercih edeceği bir ürün. Ürün, banyolarında farklılık arayanlara ve klasik çizgiler yerine modern tasarımlarla bütünleşmek isteyenlere hitap ediyor.

Creavit’in, ıslak mekanları yaşam alanına dönüştürme hedefi ile paralel özellikler taşımasının yanı sıra Nava armatür serisi, aynı zamanda fark yaratan lüks bir ürün. Uzun ömürlü seramik diskli kartuşu, özel akış filtresi ve otomatik kilitlemeli duş kumandasıyla Nava, bir armatürden beklenenden fazlasını sunuyor. Creavit tasarımı lavabo ve banyo mobilyalarıyla da uyum sergilerken, keskin hatlarıyla da dikkat çekiyor. Lavabo, banyo, bide ve mutfak armatürlerinden oluşan Nava serisi tüm Creavit satış noktalarında yer alıyor.

Çanakcılar Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Gökçebey, 67670, ZONGULDAK

T: +90 372 535 5130

F: +90 372 535 5134

E: info@creavit.com.tr

W: www.creavit.com.tr