Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Daha az enerji daha yüksek sıcaklık Unico Inverter DC

Olimpia Splendid’in yeni ürünü dış ünitesiz klima Unico Inverter DC, kış aylarında %30 daha az enerji harcayarak, yüksek sıcaklık konforu sağlıyor. Üstün teknolojisi ile istenilen sıcaklığa kısa sürede ulaşan Unico Inverter, şık tasarımıyla da dikkat çekiyor ve istenilen verime düşük maliyetlerle ulaşmayı sağlayarak, cebinizi de yakmıyor.

Kış aylarında daha az enerji harcayarak ev ve ofislerde yüksek sıcaklığa ulaşmak Olimpia Splendid Unico Inverter DC ile çok daha kolay. Dış ünitesiz klima Unico Inverter’lı DC üniteler, istenilen sıcaklığa kısa sürede ulaşarak ısıyı sabit tutuyor, ani değişikliklere izin vermiyor. Bu üniteler enerji tüketimini % 30 azaltıyor ve daha sessiz çalışıyor.

İstenen sıcaklığa daha çabuk ulaşılırken, Inverter teknolojisi ısıtmada ve soğutmada oda sıcaklığının kolaylıkla kontrol edilmesini sağlıyor. Dış ünitesiz klima Unico Inverter DC, sadece serin günlerde değil kış boyunca etkili ısıtma sağlıyor. 4 farklı modelin bulunduğu ürün grubu, ihtiyaçlara uygun farklı çözümler sunuyor.

Olimpia Splendid dış ünitesiz klima Unico Inverter, kullanıcılarına bakım ve montaj kolaylığı sağlarken görüntü kirliliği de yaratmıyor. İki tip filtreye sahip olan Unico Inverter; duman, polen, toz, tüy gibi alerjik reaksiyonlara neden olabilecek ufak partikülleri etkisiz hale getiriyor. Kullanıcılarına filtre değiştirme kolaylığı sağlarken ünitenin uzun yıllar kullanılmasını da garanti ediyor. Üstelik dış ünitesiz klima döşeme tipi klimalar gibi alçak veya duvar tipi klimalar gibi yüksek monte edilebilme olanağına da sahip.

Estetik tasarımıyla dikkat çeken ürün, kolayca her dekorasyona uyum sağlıyor.

Akcor Havalandırma Sistemleri ve Teknolojik Ürünler San. ve Tic. A.Ş.

Dikilitaş Mah. Ayazmadere Cad. Tellioğlu Pl. Kat: 2 No: 6 34349 Beşiktaş / İstanbul

T: +90 212 327 9191

F: +90 212 327 9273

E: info@akcor.com.tr

W: www.akcor.com.tr