Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Duravit

STARCK 3

Çizgi, daire ve kare… Bir sezondan daha uzun süre moda olması istenen her nesnenin temellerini oluşturabilir. Philippe Starck bunu çok iyi biliyor ve banyo serisinde gereksiz detayları bir kenara bırakıyor. Starck 3 klozet, özel karakterini temel dikdörtgen biçiminden, yuvarlak kenarlarından ve alçak arka panelinden alıyor. Benzer boydaki klozetlerin tersine, bu dikdörtgen biçim yerden tasarruf sağlayan birçok farklı ölçü sunuyor.

Yoğun kullanım alanlarında da tercih ediliyor

Yüksek hijyen standardına sahip kolay temizlenen yumuşak beyaz yüzeyleri ile dikkat çeken Starck 3 serisi, evlerin yanı sıra yoğun kullanıma açık kamu binaları, oteller ve restoranlar gibi mekanlarda da tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bu nedenle Duravit, seriye klozet kapağını takmak için açılan delikleri ortadan kaldıran, seramik klozet kapağına sahip yeni asma klozeti de ekledi.

VERO

Duravit, Vero’nun yeni modelleri ile lavabo programını genişletiyor

Her şey, 60 cm genişliğindeki etajerle veya metal konsol ile kullanılabilen opsiyonel duvar banklı lavabolar ile başladı. Bunları aynı dikdörtgen formda 50, 80 ve 100 cm genişliğinde, derinliği 38 ile 47 cm arasında değişen lavabolar izledi. 100 cm genişliğindeki modele tek ya da iki batarya takılabiliyor.

Vero’nun sağladığı başarının ardından Duravit bir sonraki adımı atıyor ve seriye yeni modeller ekliyor. Yeni etajerli lavabolar 85, 105 ve 125 cm lik genişlikleri ile hareket özgürlüğü ve cömert kullanım alanı sunuyor. Bunlara eşlik eden 50 cm genişliğindeki tezgah ve tezgah altı lavaboları istenen her tür tezgah ile kombine edilebiliyor. Fogo veya X-Large serisi tezgah ve dolap üniteleri ile kullanıldıklarında sonuç; uyumlu ve pek çok saklama alanı sunan bir banyo oluyor.

Üç yeni 50, 45 ve 25 cm genişliğindeki ince yapılı, küçük lavabo her alanın değerli olduğu özel banyolar ve misafir banyoları için her tür mimari yapıya uyabilecek ideal bir çözüm. Yumuşak, kolay temizlenebilir yüzeyi sayesinde Vero genel kullanım alanları için de uygun bir seçim.