Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Franke, mutfak ve banyo tezgahlarında Solid Surface ile fark yaratacak…

Mutfak ve banyo sistemlerinde kalitesi dünyaca bilinen Franke; Solid Surface adlı yeni ürün grubuyla mutfak ve banyo tezgahlarında fark yaratmayı hedefliyor.

Franke Solid Surface’in ısıtılarak şekil alan malzemesi ve zengin renk çeşitliliği sayesinde her tarzın ihtiyacı karşılanabiliyor. Akriliğin doğal malzemelerle birleştirilmesiyle oluşan Solid Surface; esnekliği, ergonomisi, dayanıklılığı ve ışıltısıyla yaşam alanlarına zenginlik katıyor.

Franke Solid Surface, kolay temizlenebilen ve leke tutmayan bir yapıya sahip. Bakteri ve küf oluşumuna da izin vermeyen Franke Solid Surface, sadece mutfak tezgahları için değil, banyolar için de ideal bir malzeme. Işık geçirgen özelliği sayesinde mutfak ve banyoların ara panellerinde de tercih edilebilen ve tasarıma uygun sınırsız seçenek sunan malzeme, süpürgelik ve duvar paneli gibi alanlarda ek yeri belli olmayacak şekilde birleştirilebiliyor.

Ürün grubunda 24 farklı renk seçeneği bulunan Solid Surface, mutfak veya banyo dolapları takıldıktan sonra lazer ölçü alınarak istenen renk, tasarım ve modelde özel olarak hazırlanıp uygulanıyor.