Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Harmony Towers Uludağ Manzaralı Mahalle

Bursa’daki konut sektörüne yeni bir hareketlilik getiren Eroğlu’nun yeni projesi Harmony Towers, 160 milyon lira yatırım bedeli ile inşa edilecek. Ön satışlarına başlanan projenin Eylül 2013’te teslim edilmesi hedefleniyor.

108 ile 257 m² arasında farklı büyüklükte 1+1’den 4+1’e kadar değişen 323 daire ile 30 adet cadde mağazasının yer aldığı proje, biri 28 diğeri 23 katlı iki rezidans kuleden oluşacak. Nilüfer İlçesi’nde, 42.663 m² lik bir arazi üzerinde inşa edilen projede metrekare fiyatları ön satış süresince 1950 liradan başlıyor.

HER DAİREYE OTOPARK

Çok kullanımlı sosyal alanlarıyla dikkat çeken Harmony Towers’da fitness salonu, çok amaçlı spor sahası (basketbol sahası/tenis kortu), Alışveriş Caddesi, 5.500 m² büyüklüğünde özel peyzaj alanı, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanları da projede yer alacak. Açık yüzme ve çocuk havuzu da bina sakinlerinin ücretsiz kullanımına sunulacak.

Projede ayrıca 1+1 ve 2+1 dairelere 1 araçlık, 3+1 ve 4+1 dairelere 2 araçlık kapalı otopark imkanı olacak. Harmony Towers’ta ayrıca tüm dairelerde mutfak, banyo, seramik, parke, boya, ankastre ocak, ankastre bulaşık makinesi, ankastre fırın, davlumbaz ve portmanto da daire satış fiyatlarına dahil olacak.

ÇEVREYE DUYARLI

Proje ayrıca çevreye duyarlılığı ile dikkat çekiyor. Enerji tüketimini en aza indirmeye yönelik malzeme ve sistem çözümleri içeren projede bölgeye uygun, su tüketimi fazla olmayan bitki ve yer örtücüler tercih edilerek, otomatik sulama ve damlama sistemi yapılması planlanıyor.