Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İSİB Yönetim Kurulu belirlendi

Geçen yıl Ekim ayında faaliyete başlayan İklimlendirme Sanayii İhracatçıları Birliği (İSİB), “Kuruluş Genel Kurulu”nu gerçekleştirerek yönetim kurulu üyelerini belirledi. 1 Aralık’ta gerçekleştirilen genel kurulda yönetim kuruluna sektörün önde gelen 10 firması seçildi.

Buna göre Yönetim Kurulu Asil Üye Firmalar şöyle sıralandı:

Panel Sistem Soğutma Sanayi Ve Ticaret A.Ş., Alarko Carrier San. Ve Tic. A.Ş., Vestel Beyaz Eşya San. Ve Tic. A.Ş., Bosch Termoteknik Isıtma Klima Tic. A.Ş., Cenk Endüstri Tesisleri İmalat Ve Taahhüt A.Ş., Klas Isıtma Soğutma Klima San. Ve Tic. Ltd. Şti., Niba Su Soğutma Kuleleri San. Tic. A.Ş., Faf Vana Ve San. Tic. Ltd. Şti., Türk Demir Döküm Fabrikaları A.Ş., Ahmet Yar Soğutma San. Ve Tic. A.Ş, Havalandırma Endüstri San. Ve Tic Ltd. Şti.