Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

JCB Ekonomik & Ekolojik

Dünyanın önde gelen iş makineleri üreticilerinden olan JCB’nin geçen yıl Türkiye pazarına sunduğu yeni nesil JCB 3CXeco ve JCB 4CXeco kazıcı-yükleyici modelleri yüksek tasarruf özellikleriyle dikkat çekiyor.

Ekonomik ve ekolojik üstünlüklerinden dolayı ‘eco’ ibaresi ile tanımlanan kazıcı-yükleyiciler, daha önceki modeller ile karşılaştırıldığında % 16’ya varan oranda daha az yakıt tüketimi özelliklerine sahip. Yeni nesil JCB kazıyıcı-yükleyicileri yılda ortalama 2.000 saat kullanan müşteriler, yaklaşık 1.350 litre, yani 4.000 TL’lik yakıttan tasarruf ediyorlar.

Yeni nesil JCB kazıcı-yükleyiciler, üç pompalı hidrolik sistem, tork konvertör kilit sistemi ve iyileştirmeler sayesinde daha düşük işletme maliyetlerini kullanıcılarına sunuyor.

10 BİNİNCİ ARAÇ

JCB firması, Türkiye’nin 10.000’inci JCB marka kazıcı-yükleyicisini SİF İş Makinaları aracılığı ile teslim etti. Türkiye’nin 10.000’inci JCB marka kazıcı-yükleyicisi, SİF İş Makinaları Akdeniz Bölge Bayi Müdürü Halil Batur tarafından Bucak Belediyesi’ne teslim edildi.

STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden SİF İş Makinaları’nın Genel Müdürü Cüneyt Divriş, 10.000’inci kazıcı-yükleyicinin teslim edilmesiyle birlikte, sektörde bir ilke daha imza attıklarını, bu ürün segmentindeki satışlarda Türkiye’de en yüksek rakama ulaşan marka olmayı başardıklarını söyledi.