Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kale´den bilgi merkezi

Kale Endüstri Holding, güvenlikle ilgili tüm ürünlerin bir arada sunulduğu ve alanında ilk olan Güvenlik Merkezi’nin açılışını 12 Aralık’ta gerçekleştirdi.

Levent Nispetiye Caddesi üzerinde bulunan Kale Güvenlik Merkezi, kilitten kapıya, elektronik geçiş kontrol sistemlerinden kasa ve pencere sistemlerine uzanan bütünsel güvenlik ürünlerini, bireysel ve profesyonel müşterileriyle buluşturuyor. Amacı tüketicinin gelişen teknolojiler ve bu gelişimlerin günlük hayata yansımalarını takip etmesini sağlamak olan merkezde farklı konseptlere göre tasarlanmış dört ‘deneyim odası’ bulunuyor.

Merkezde; Hitech Ev, Klasik Ev, Otel ve Ofis konseptli deneyim odalarından oluşan alanlarda tüketicilere farklı renk, koku ve müzik uygulaması eşliğinde farklı ihtiyaçlara göre güvenlik çözümleri sunuluyor; ürün detayları, ürün gruplarına göre kategorize edilmiş alanlarda sergileniyor.

Güvenlik Merkezi’nde ayrıca ihtiyacı tespit etmek ve uygun ürün tavsiye etmek amacıyla ziyaretçilere bir anket uygulanıyor. Anket sonuçlarına göre, tavsiye edilen ürünler ve faydalarını içeren bir bilgi dokümanı veriliyor.

2012’DE AÐIRLIK ÇİN VE HİNDİSTAN’A

Merkezin açılışında konuşan Kale Endüstri Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Özgür, “2011’de başlattığımız değişimlerden birini daha gerçekleştiriyoruz. Bugün açılışını yaptığımız merkezle marka vaadimizin arkasında durarak, üreticiden tüketiciye sıcak ilişki prensibini somutlaştırıyoruz” dedi.

“2011’de %20 büyüme hedefimizi gerçekleştirdik ve yılı 300 milyon dolar ciro ile kapatacağız” diyen Özgür, “2011 yılı ihracat rakamlarımız 60 milyon dolar seviyesinde. 2012 yılında Çin ve Hindistan’a ağırlık vereceğiz” diye konuştu.

Kale Endüstri Holding CEO’su Hakan Önce ise Güvenlik Merkezi’nin markanın müşteri odaklı dönüşümünün somut göstergesi olduğunu belirtti.