Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Klasik Ve Şık Glamour Serisi Rasch

Kurulduğu 2009 yılından bu yana “Dekorasyonda ilk adres” sloganı ile yola çıkan HannaHome, “ev ve yaşam konseptine” yeni bir soluk getirmek amacı ile dekorasyon anlayışında fark yaratan Rasch markasını tüketiciyle buluşturuyor.

RAL ve CE sertifikası ile insan sağlığına zararlı hiçbir madde kullanılmadan Alman üretim teknolojisi ile üretilen Rasch duvar kağıtları, ekolojik ve anti-alerjik olmasının yanı sıra kolay uygulanabilmesi, yanmaya ve güneş ışığına dayanıklı olması, kolay temizlenebilmesi gibi birçok özellik taşıyor.

Avrupa’nın önde gelen duvar kağıdı markası Rasch’ın yeni koleksiyonu “Glamour”, sim kullanılan birbirinden farklı desenleri ile yaşam alanlarında klasik ama şık bir etki yaratmak isteyenlerin vazgeçilmezi olmaya aday…

Avrupa Kalite RAL sertifikasına sahip Glamour koleksiyonu, tasarım, lüks ve görkemi bir arada sunuyor. Binbir Gece Masalları’ndan ilham alınarak yaratılan koleksiyon, kullanıldığı mekanlara zenginlik aşılıyor. Koleksiyonda kullanılan büyük desenler iç dekorasyona asalet ve şıklık katarken, renk paletinden mor, gri, altın sarısı ve sedefin kullanımı ağır bir aristokrat zarafetini yaşam alanlarına taşıyor.

Glamour koleksiyonunda yer alan altın renkli brokar efektlerine sahip desenler; yılan ve timsah derisine benzeyen desenli tek renkli modellerle kombinlendiğinde hoş bir dekorasyonun kapılarını aralıyor.

www.hannahome.com.tr