Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Makel Modüler Seri

Makel Modüler Seri, Makel Şirketler Grubu’nun en son teknolojilerinin kullanıldığı ve dünyanın 3 farklı kıtasında, Türkiye dahil 40’ı aşkın ülkesi için üretim yaptığı İstanbul-Esenyurt’taki Üretim Tesisleri’nde üretiliyor. Makel’in güçlü tasarım ve Ar-Ge ekipleri tarafından tasarlanan Makel Modüler Seri; keskin hatları, zarif görünüşü, 2 modülden, 7 modül boyutuna kadar çerçeve seçenekleri, birbirinden güzel 3 farklı model çerçeve serisi ile yaşadığınız, çalıştığınız her mekana size özel ve sizin zevkinizi yansıtacak yeni bir renk, soluk getiriyor.

Millanta Modüler, her açıdan farklı bir görsellik sunan üstün tasarımı ile 18 farklı renk çerçeve ve 4 farklı renk modül seçeneği sayesinde modern mekanlarınıza şıklık katıyor.

Kare Modüler, keskin hatları sadelikle buluşturarak günümüzün modern çizgilerini yansıtıyor. 18 farklı renk çerçeve ve 4 farklı renk modül seçeneği bulunuyor.

Cellia Modüler Metal, zevkli tasarımı ile termoplastik ve metal olmak üzere 2 farklı seçenek sunuyor. 18 farklı renk termo plastik çerçeve, 6 farklı renk metal çerçeve ve 4 farklı renk modül seçeneği ile modern mekanlarınıza Cellia’nın zarafetini katacak.

MAKEL Modüler Seri, birbirinden bağımsız farklı anahtar fonksiyonlarının diğer anahtar serilerine kıyasla daha dar bir alana yerleşimi, yerden tasarruf etmenizi sağlayan modüler yapısı ile yaşam ve çalışma alanlarımıza daha sade ve daha zarif bir görünüm getirecek.

MAKEL Modüler Seri, mevcut Alman standartlarına uygun elektrik tesisatınıza uyumlu çerçeve ve karkas sistemi sayesinde elektrik tesisatınızda herhangi bir değişiklik yapılmasına gerek kalmadan da uygulanabiliyor. İtalyan tipi kasalara uygun olarak 3M – 4M – 7M olarak da kullanılabilen seri; vida ve somunlu kablo sistemi ile daha güvenli. Kolay montaj ve köprüleme yapılıyor.

MAKEL Modüler Seri, modül, çerçeve, karkas ve kasa olarak 4 farklı parçadan oluşuyor ve bu parçalar birbirinden bağımsız olarak sipariş edilebiliyor. Elektrik Montaj Ekipleri, MAKEL Modüler Seri’nin modüler yapısı sayesinde “tak-çıkar” olarak adlandırılabilecek çok kolay ve emniyetli montaj imkanına da kavuşacaklar.

MAKEL ELEKTRİK MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

İstiklal Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:38 Kıraç/Esenyurt İstanbul

T: +90 212 689 5050 PBX

F: +90 212 689 5061

E: makel@makel.com.tr

W: www.makel.com.tr