Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

“Neosera” Ve “Burgundy” Serileri Seranit

Porselen karo sektörünün lider üreticilerinden Seranit, porselen ürünlerdeki uzmanlığı ve yenilikçi anlayışı ile iç ve dış mekanlar için ideal çözümler sunuyor. Türkiye’de ve dünyada dış cephe ve iç mekan uygulamalarını başarıyla yürüten Seranit NeoSera serisi ile dijital çağ etkilerini estetik bir yorumla mekanlara taşırken, Burgundy serisi ile uzun soluklu metalik efekt trendine yanıt veriyor.

DİJİTAL ÇAÐ NEOSERA’NIN MODERN ÇİZGİLERİNDE

Seranit’in dijital bir üretim tekniği kullanarak hazırladığı NeoSera serisinde Troya, Nares, Storm, Luna, Terra, ArkosPulpis ve Tigrato olmak üzere yedi ürün yer alıyor. Kullanılan özel teknoloji sayesinde, serinin yüzeyine çok detaylı görüntüler aktarılabiliyor. Geleneksel tekniklerde sadece 1 mm olan rölyef derinlikleri ve renk işlenebilme imkanı, dijital baskı teknolojisi ile 5 mm ye çıkıyor.

Gerçek doğal taş etkisini üç boyutlu görünümü sunan NeoSera, Terra ve Troya serileri 60×60; Nares, Storm, Luna ise 60×120 ebatlarında üretiliyor.

BURGUNDY İLE MEKANLARDA METALİK ŞIKLIK

Hiç eskimeyen metalik efekt trendine uygun olarak tasarlanan ve yüzeyde canlı renklerin hoş efektlerle geçişleri dikkat çeken ”Burgundy Serisi” Seranit tarafından, İtalya ve İspanya’nın önde gelen dünyanın sayılı tasarım ofisleriyle birlikte geliştirildi. Siyah, kırmızı ve azul mavi gibi iddialı renk alternatifleri ile dikkat çeken “Burgundy” serisi adından söz ettirecek mekanlara ilham veriyor.

60×60 ebatlarında üretilen “Burgundy” serisi iç mekanlarda ağırlıklı olmak üzere farklı ihtiyaçlar için de kullanılabiliyor.