Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Porçit Çit Kapıları

Panel, panolu, örgü telli çitler; spor sahası çitleri ve kapı uygulamaları gerçekleştiren Porçit, Gebze Şekerpınar’ da 9 dönüm arsa üzerinde kurulu tesislerinde faaliyetini sürdürüyor. Firma, mevcut teknik kadrosu ve uygulama ekipleri ile kaliteli ve estetik sonuçlara, belirlenen sürelerde ulaşmayı esas alacak bir dinamikle hizmet veriyor.

Yaya veya araç geçiş amaçlı üretilen çit kapılarıyla öne çıkan Porçit, yaya kapılarında tek ve çift kanatlı, araç kapılarında ise kanatlı ve raylı tipler sunuyor.

Uygulanan çit formatına uygun yapıda üretilen bu kapılarda baba ve kanat malzemesi olarak kutu-boru profil kullanılıyor; kanat içerisine ise örgü teli veya panel monte ediliyor. Yağlı boya finisajlı kapılar genel olarak arazi çitlerinde; galvaniz veya galvaniz üzeri elektrostatik polyester boyalı olarak üretilen kapılar ise iş yeri ve konutlarda tercih ediliyor.

Bu alanda PORÇİT markası ile üretim ve uygulama yapan Por Metal Firması, talebe uygun çözümleri ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer alıyor.

PORÇİT

Cumhuriyet Mahallesi Turgut Özal Cad. No:19 Şekerpınar / Gebze

T: +90 262 658 9283 / +90 262 658 92 96

F: +90 262 658 92 74

E: porcit@porcit.com

W: www.porcit.com