Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

RainBarrier

Thermafiber firmasının RainBarrier (Yağmur Duvarı) ürünü ED+C dergisinin 2011 okuyucu ödülüne layık görüldü. Sürdürülebilirlik ve performans özellikleri nedeniyle seçilen ürün bir mineral yün yalıtım maddesi.

RainBarrier, dış yalıtım malzemesi olarak boşluklu duvar yapı sistemlerinde kullanılıyor. Ürün, yangına karşı dayanıklılık, buhar geçirgenliği, nem direnci ve enerji tasarrufu gibi özellikleriyle öne çıkıyor. Rain Barrier, cephe ve duvar inşaatlarında köpük ve diğer yanıcı yalıtım ürünleri için bir yedek yalıtım malzemesi olarak kullanılıyor. Ürün % 90 geri dönüşüme sahip materyalden oluşuyor.

Thermafiber CEO’su Steve Edris, RainBarrier’ın şimdiye kadar ürettikleri ürünler arasında en hızlı büyüyen olma özelliği taşıdığını belirtiyor. Edris, sektördeki diğer kurumların da RainBarrier’ı 2011’in ürünü seçmeleriyle bu özelliklerinin teyit edildiğini ifade ediyor. Dünyadaki en büyük yalıtım ürünleri üreticileri arasında yer alan Thermafiber, özellikle gökdelenlerde tercih edilmesiyle biliniyor.

Thermafiber, Inc.

3711 Mill Street Wabash, Indiana 46992

T: +1 260 563 2111

F: +1 260 563 7022

E: info@thermafiber.com

W: www.thermafiber.com