Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Renault´dan Servismatic

Renault Trucks, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ağır vasıta sahiplerine puan toplayıp indirimden yararlanmalarını sağlayacak bir kart çıkardı. ‘Servismatic’ isimli kartı yurt genelinde dağıtmaya başlayan firma ilk etapta 7.000 müşterisini kartlandırmayı hedefliyor.

6 Aralık’ta tüm yetkili servislere dağıtılan kart, başvuru formlarının doldurulmasıyla edinilebiliyor. Silver ve Gold adında puan durumlarına göre sınıflandırılan kartlara sahip kullanıcılar Total istasyonlarından yaptıkları alışverişlerde % 8’lik indirimden yararlanacak.

% 10 ARTIŞ HEDEFİ

Renault Trucks, “Gel Gel Gel, Topla Gel” sloganıyla tanıttığı kartla servis giriş sayısında % 10’luk bir artış hedefliyor. Servismatic ile Renault Trucks sahipleri, yetkili servislerde yaptırdıkları servis işlemleri için açılan iş emirlerine bağlı olarak satın aldıkları orijinal yedek parça karşılığında puan kazanacak ve bu puanları bir sonraki servis harcamalarında kullanabilecek.

Basın tanıtımını geçen ay Kadıköy’deki Double Tree by Hilton’da gerçekleştiren firmanın Türkiye Türkiye Genel Müdürü Dominique Pollien, “Renault Trucks Türkiye olarak bugün burada Servismatic ile bir ilke imza atıyoruz. Servismatic’in oluşmasında iki önemli faktör bizlere zemin hazırlamıştır: İlki, araçlarımızın düşük yakıt tüketimi ile işletme maliyetlerinde sağladığı tasarruf; ikincisi ise hizmet kalitemiz ile sağladığımız müşteri memnuniyetimiz “ dedi. Pollien, “Renault Trucks müşterilerinin, Servismatic sayesinde her bakımdan kazançlı çıkacaklarına inanıyorum” diye konuştu.