Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Renk değiştiren LED yüzey ışığı Philips Colorgraze Powercore

Philips; yüzey sıyırma, duvar aydınlatma ve etkili tabela aydınlatması için optimize ettiği ColorGraze Powercore lineer LED ışıkları ile müşterilerine özel uygulamalar için özel konfigürasyon seçenekleri sunmaya devam ediyor.

150 mm kadar yakınlıkta ışın doygunluğu sunan üstün ışık kalitesine sahip ColorGraze, esnek montaj seçenekleriyle birleştirilen kompakt, dikkat çekmeyen tasarımı ile mimari ayrıntı çeşitliliği sunarak akıllı yerleşim olanağı sağlıyor. Standart tam renkli konfigürasyonlarda mevcut olan akıllı, kontrol edilebilir armatürlere sahip ColorGraze, özel uygulamaları desteklemek için ek ışın açıları ve beyaz veya renkli LED’lerin özel kanalları gibi seçenekleri ile sipariş üzerine yapım konfigürasyonları da bulunuyor. Entegre Powercore teknolojisi, harici güç kaynağı gereksinimini ortadan kaldırarak armatürün güç çıkışının doğrudan şebekeden hızlı, verimli ve doğru şekilde kontrol edilmesini mümkün hale getiriyor. ColorGraze aynı zamanda standart kablolama kullanımı kurulumunu önemli ölçüde basitleştiriyor ve toplam sistem maliyetinin düşürülmesine yardımcı oluyor.

Türk Philips Ticaret A.Ş.

Saray Mahallesi, Dr. Adnan Büyükdeniz Cad., No: 13

34768, Ümraniye/İstanbul

T: +90 216 636 1500

F: +90 216 636 1889

W: www.philips.com.tr