Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Siemens

PROJEDE TERCİH EDİLME NEDENİ

“Dünyada ve Türkiye’de ankastre ürün segmentinde en geniş ürün yelpazesine sahip lider marka Siemens olarak ürünlerimizin; çeşitlilik, fonksiyonellik, modern tasarım ve ileri teknolojiye sahip kullanım özellikleri ile modern hayatın tüm gereksinimlerini karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda hayatı kolaylaştırarak müşterilerimize seçme özgürlüğünü sunmaya devam ediyoruz. Ürün gamımızın genişliği sayesinde geniş bir yelpazeye hizmet verirken, özellikle lüks konutlardaki ihtiyacın tamamını karşılamayı amaçlıyoruz. Siemens olarak en büyük ayrıcalığımız; satış öncesi-sonrası servis ve hizmet kalitemiz. Satış sonrasında da devam eden hizmet anlayışımız bugün bizi dünyada ankastre ürünler konusunda liderliğe taşıyan unsurların başında geliyor. Doğal olarak ana işi bina üretmek olan projeciler, sağladıkları diğer ürünlerde sorunsuz olanı tercih ediyorlar. Markamızın verdiği güven ve prestij ile de konutlarının değerine değer katıyoruz. Bu, salt mutfakta yer alma gerçeğinden çok daha öteye geçen, markanın misyonu ve taşıdığı değerler gereği sanıldığından çok daha önemli ve değerli bir rol. Aynı zamanda hiç kuşkusuz bu kalitenin beraberinde getirdiği müşteri ve kullanıcı memnuniyetini de belirtmek gerekiyor. Siemens olarak tüm iş ortaklarımıza müşteri memnuniyetini sağlayacak çözümler ve hizmetler sunmaya özen gösteriyoruz. Bu felsefemizle hem nihai tüketici hem de proje firmaları nezdinde tüm müşterilerimizle işbirliklerimiz yine aynı nedenle hep uzun soluklu çalışmalar halini alıyor.”

KULLANILAN ÜRÜNLER

“Projelere verdiğimiz ürünleri oluştururken öncelikli olarak proje sahiplerinin talep ve tercihlerine göre ürün gruplarını şekillendiriyoruz. Proje sahiplerinin tüketicilerinin beklentilerine uygun olacak şekilde farklı paket alternatiflerinin sunulması konusunda olanaklar yaratmaları, bizim de tüketicilerimize sunduğumuz seçme özgürlüğünü çeşitlendirmemiz konusunda daha farklı imkanlar sunmamızı kolaylaştırıyor. Akasya Acıbadem projesinde tercih edilen Siemens ürünleri şöyle: HB23AB540, EC645HB80E, EC745RU90E, HF24G541, HF24M561, SN64E003TR.”