Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

SL 194 Silverline’la Mutfaklara Estetik

Ankastre mutfak ürünlerinde yenilikçi tasarımı, estetiği ve teknolojiyi bir arada sunan Silverline, şimdi de SL 194 ile yemek pişirme zevkine yeni bir boyut getiriyor.

Buzdolabı, bulaşık makinesi, davlumbaz, fırın gibi ürünlerdeki farklı tasarımlarla mutfakların çehresini değiştiren Silverline; inox görünümlü, tezgaha sıfır ankastre SL 194 model ocağı ile birçok kolaylığı beraberinde getiriyor. Gümüş ve siyah renk alternatifleri ile fonksiyonelliğinin yanı sıra mutfakları estetik açıdan da tamamlayan Silverline 194 fırın ile yemek yapmak artık daha keyifli hale geliyor.

Dört gözünde birbirinden farklı yemeklerin pişirilebildiği Silverline’ın, yükseltilebilir WOK gözü ile de özel yemekleri pişirmek daha kolay.

Tasarımı kadar fonksiyonelliği ve güvenli oluşu ile de dikkat çeken Silverline SL 194, LPG ve doğalgaz uyumlu olma özelliği sayesinde de sorunsuz bir kurulum sağlıyor. Yüksek güvenlik önlemlerine sahip Silverline SL 194 ocak, paslanmaz çelik dış düzeyi ve döküm ızgarası sayesinde de uzun yıllar kullanılabiliyor.

SILVERLINE Endüstri ve Ticaret A.Ş.

Yılanlı Ayazma Yolu Yeşil Plaza No:15 Kat:10

Topkapı / İSTANBUL

T: +90 212 484 4800

F: +90 212 481 4008

W: www.silverline.com.tr