Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Starshine Face Cam Yüzeylerde Devrim!

Renkli cam granüllerini 700 derece sıcaklıkta katı cam paneller haline getiren patentli, özel bir teknoloji kullanan Starshine face’in en önemli özelliği dış yüzeyinde şık yansımalar ve parlamalar yaratıyor olması. Ağırlıklı olarak geri dönüşümlü ham madde kullanımıyla ve az enerji harcayarak gerçekleştirilen üretim prosesiyle çevreci Starshine’ın yanardöner etkisi hem iç mekanlarınız hem dış mekanlarınıza yepyeni bir parlaklık kazandırabilir. Üretimde kullanılan hammaddeyi yani cam granüllerinin rengini ve boyutunu seçebilir, kişisel iç mekanlar veya etkileyici dış cepheler yaratabilirsiniz.

Ekstra laminasyon işlemlerinden geçirilebilen ve lamine cam veya lamine güvenli cam haline getirilebilen Starshine face yarattığı eşsiz ışık yansımaları, parıldayan yanardönerlik etkisiyle mimari yapılarınızı ve tasarımlarınızı kişiselleştirmenize, sofistike bir görünüm yaratmanıza olanak sağlar.

BİREYSEL İÇ MEKANLAR

Duvar, zemin veya diğer iç mekan unsurlarında kullanılabilen Starshine face, aydınlatma elemanlarıyla direkt ya da dolaylı bir etkileşim kurarak cezp edici iç mekanlar yaratmanızı sağlar.

Duvar: Starshine face, tercihinize göre sabit ya da esnek bir duvarın üzerine kolayca monte edilebilir.

Tavan: Eşsiz bir oda atmosferi yaratmak için, arkadan aydınlatmalı Starshine face’i tavanınıza monte edebilir ve yüzeyin üzerine imajlar yansıtabilirsiniz.

Uygulama: Starshine face, aksesuardan mutfak uygulamalarına veya mobilya yüzeylerine kadar sınırsız tasarım opsiyonu sunar.

ETKİLEYİCİ DIŞ CEPHELER

Dış mekan tasarımında, Starshine’ın amacı her projenin eşsiz ve tasarım odaklı özünü sunmak… Starshine ürünleri bu çerçevede mimarların ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretir.

Çatılar: Tek bir kaynakla, Starshine ile çatınız estetik bir çekiciliğe sahip olur.

Gizlilik Ekranları: Starshine yapılarınızın mimarisini her açıdan uyumlu ve entegre hale getirmek için birçok farklı seçenek sunar.

Cepheler: Yapınızın göz alıcı bir çekiciliğe sahip olması için, tüm dış cepheyi veya bir bölümünü Starshine ile kaplayabilirsiniz. Balkon, duvar veya farklı dış mekan unsurlarında kullanabilir, sıra dışı bir görünüm elde edebilirsiniz.