Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Terrace Tema Atakent´e “Terrace” konsepti

‘Terrace’ konseptli projeleriyle bilinen İnanlar İnşaat, İstanbul’un gelişen semtlerinden Atakent’te yeni projesi Terrace Tema’yı inşa etmeye başladı. Terrace Tema, biri 30, diğeri 40 katlı iki blok ve toplam 416 daireden oluşuyor.

1+1, 2+1, 3+1 tipte seçeneklerle sunulan daireler 90 ile 225 m2 arasında değişiyor. İnanlar İnşaat, metrekare fiyatı 2.900 TL – 3.300 TL olan projenin lansman döneminde özel fiyatlar ve ödeme seçenekleri sunuyor. Binalar, özel bahçe ve peyzaj uygulamaları, 360 derece göl, deniz ve tema park manzaralarıyla dikkat çekiyor.

Terrace Tema’nın sosyal alanında açık, kapalı havuzlar, fitness merkezi, hamam, sauna, tenis kortları, koşu yolu, Zen bahçeleri, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, futbol sahası bulunuyor. Geçen Ekim ayında başlanan projenin 2014 başında tamamlanması planlanıyor.

İnanlar Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, projeyle ilgili olarak “Atakent, İstanbul’da yıldızlaşacak lokasyonların en başında yerini aldı. 47 yıllık gayrimenkul gelişim tecrübemizin neticesinde sizlere burada yatırımı öneriyorum. Biz İnanlar olarak bu lokasyonda yerimizi çoktan aldık. Bölgenin yatırım değerine değer katacak, Altın Çağın İstanbul’unu parlatacak çok özel bir proje olan Terrace Tema ile Atakent’teyiz” diye konuştu.