Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Tür-Mak Yapı

Biri İspanya, diğeri Mısır menşeli iki yeni seriyle…

Mekan tasarım ürünlerinde önde gelen firmalardan olan Tür-Mak Yapı Center, distribitörlüğünü yaptığı iki firmadan iki yeni ürünü piyasaya sunuyor. Firma, İspanya menşeli Pamesa Seramik’in Agatha serisi ile Mısır menşeli Gemma markasının yeni çıkardığı Palladio serisini müşterilerin beğenisine sundu.

PAMESA AGATHA SERİSİ

Masalsı Ortam

İspanya menşeli Pamesa Seramik bu yıl ürün gamına eklediği Agatha serisi ile fayans ve seramiğin sadece ıslak zeminlerde kullanılacağı düşüncesine farklı bir bakış açısı getiriyor. Seri; özellikle oturma odaları, kreş ve anaokullarının tasarımı, banyo, mutfak, lavabo, otel, kafe gibi özel alanlarda oluşturduğu masalsı ortamla dikkat çekiyor.

Özel kesim olan 25×50 gibi farklı ebat ve tarzdaki Agatha party serisinin bol renkli, kabartmalı desenleri mekanlara canlılık kazandırıyor. 25×50 Agahta Lunares serisi; fıstık yeşili, turkuaz, sarı, turuncu ve kırmızı renk seçenekleriyle son dönemde dekorasyonda kullanılan trend renklerini, alışılagelmiş boyut ve desenlerin dışına taşıyarak dikkat çekiyor.

GEMMA PALLADIO SERİSİ

Mekanlara Ferahlık

Tür-Mak Yapı Center’ın 2010’dan bu yana distirübütörlüğünü yaptığı Mısır menşeli Gemma markası da Palladio serisi ile yoğun ilgi görüyor. Gemma, ‘Palladio White’ ve ‘Ivory’ seri alternatifleriyle mekanlarda ferah bir tarz oluşturmaya imkan sağlıyor.

Palladio’nun serilerinde yer alan damask desenli dekor ürünleri ile alışılagelmişin dışında şık mekanlar oluşturmak daha kolay. Gemma, Palladio’nun 40×80 özel büyük ebat kesimi ile rakipleri arasında ön sıralarda yer alarak seramiğin sadece ıslak mekanlarda kullanılması dönemini iddialı bir şekilde kapatıyor.

Tür-Mak Yapı Center

1. Organize Sanayi Bölgesi

Atabay Sk. No: 31 KONYA / TÜRKİYE

T: +90 332 248 2705 / +90 332 248 3345

F: +90 332 248 3467

W: www.tur-mak.com.tr