Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Vanucci

PROJEDE TERCİH EDİLME SEBEBİ

“Vanucci Mutfak’ın Akasya Acıbadem projesinde tercih edilmesinin temel sebepleri; tasarım gücümüz, kaliteli ve zengin ürün yelpazemiz, mükemmel işçiliğimiz, uygun fiyat yapımız ve koşulsuz müşteri memnuniyeti yaklaşımımız olarak gösterilebilir.”

KULLANILAN ÜRÜNLER

Akasya Acıbadem projesinde ürün gamında onlarca farklı modelinin arasından Vanucci Mutfak’ın Giada serisi tercih edildi. Daha yalın, daha estetik ama her zaman işlevsel seriler yaratmak arayışının yeni ürünü olan Giada serisi, mutfaklarda sadeliği yeniden tanımlıyor. Giada serisinde, kulpları dahi işlevsellikten ödün vermeden geri plana atan bir sadelik anlayışı hakim. Seride kulplar alt, üst veya boy dolap gövdelerine alüminyum profillerle entegre bir şekilde yer alıyor. Serinin parlak lake ve ipek mat lake seçeneklerinin yanı sıra ahşap kaplamada kaplama üzeri cilalı ve parlak cilalı modelleri de bulunuyor.

TEKNİK ÇÖZÜMLEMELER

“Şantiye aşamasında; proje en başından itibaren Akasya Acıbadem proje geliştirme yetkilileri ile Vanucci Proje Yönetim Departmanı arasında koordineli olarak yürütüldü. Dairelerin tüm mutfak projeleri birlikte geliştirildi. Bu projenin örnek daire çalışmaları tamamlandı. Gerekli olan destek fazlası ile sağlandı ve her türlü problem pozitife çevrildi. Montaj aşamasında mutlaka her şantiye aşamasında yaşanabilecek aksilikler gerçekleşti; ancak yine Akasya şantiye yetkilileri ile hepsi çözümlendi ve mutfaklarımız Akasya Acıbadem sakinlerinin kullanımına teslim edildi.