Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Volvo Türkiye´nin yol çalışanlarıyla

Volvo İş Makineleri’nin Türkiye satış ve satış sonrası hizmetlerini yürüten ASC Türk’ün Ekim ayında başlattığı Volvo Yolda projesi sona erdi.

ASC Türk, proje kapsamında iki aya yakın bir sürede yaklaşık 150 yol yapım şantiyesini ziyaret ederek ülke çapında yol çalışmalarına emek veren 1.000’in üzerinde şantiye şefi, formen, mühendis ve işçiyle buluştu.

3 etapta gerçekleşen proje kapsamında Doğu ve Güneydoğu Anadolu, Karadeniz, İç Anadolu, Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerinde 48 kentteki işçiye ulaşıldı.

ÇALIŞANLARA EÐİTİM

Yüz yüze iletişimin tercih edildiği proje kapsamında Volvo Yolda ekibi yol müteahhiti firmaların ve yol yapım çalışanlarının nabzını tutup sorunlarını dinlerken, ASC Türk uzmanları teknik konularda bilgi ve eğitimler verdi.

Proje için ayrıca özel olarak hazırlanan ve yol çalışmalarına dair önemli bilgilerin yer aldığı Yolun Kitabı başlıklı kaynak da şantiye çalışanlarının ilgisine sunuldu. ASC Türk ve Volvo, 2012’de de benzer çalışmaların sürdürüleceğini açıkladı.