Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

2012 Wilo için farkındalık yılı

Türkiye’de kuruluşunun 20. yılını kutlayan WILO Pompa Sistemleri’nin geleneksel “Hedef Paylaşım Toplantısı”, 14 Ocak’ta Divan Asia Hotel İstanbul’da gerçekleştirildi. WILO’nun Türkiye geneline yayılmış yetkili satış bayileri ve servislerinin katıldığı toplantıda, 2012’ye yönelik strateji ve hedefler paylaşıldı.

Toplantıda WILO Türkiye Bina Teknolojileri Bolümü Satış Müdürü Alp Yılmaz, Altyapı Uygulamaları Bölümü Satış Müdürü Serkan Öğüt, Satış Sonrası Hizmetler Bölümü Müdürü Tolga Ünal, Pazarlama Müdürü Melis Akçin ile Eğitim Koordinatörü Gökhan Uzuner departman sunumlarını bayiler ve servislerle paylaştı. WILO toplantısına ünlü komedyen Yavuz Seçkin de gösterisiyle renk kattı.

2012 FARKINDALIK YILI

WILO Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, 2011’i yüzde 20 büyüme ile kapattıklarını belirterek WILO Türkiye’de 2012 yılının “Enerji Verimliliği” farkındalık yılı olacağını söyledi. Enerji verimliliğinin hem ekonomik hem de ekolojik bir gereklilik olduğunu vurgulayan Yalçın, Türkiye’nin 2023 enerji tasarrufu hedefi olan % 20’ye ulaşmak için “şimdi tam zamanı, yarın geç olacak, yarının standardı yüksek verim!” mesajını verdi.

Yüzde 90 daha az enerji tüketmesiyle dünyanın en yüksek verimli pompa ailesinin WILO tarafından üretildiğini vurgulayan Ercüment Yalçın, WILO’nun, 65 merkez çalışanı yanı sıra, 30 satış bayisi ve 65 yetkili servisi ile yaklaşık 1000 kişilik bir aileyi temsil ettiğini ifade etti.

BAYİLERE ÖDÜLLER

Toplantı, 2011 yılının en başarılı Yetkili Satış Bayileri ve Servislerinin ödül aldığı törenle sona erdi. Yetkili Satış Bayilerinde; “En Yüksek Ciro” alanında Serkon End. Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti., “En Yüksek Büyüme “ alanında Ontek Tekn. Tes. Sist. San. Tic. Ltd. Şti., Yetkili Servislerde; “En Yüksek Ciro” alanında Saygın Servis Hizmetleri Ltd. Şti., “En Yüksek Büyüme” alanında Bahasan End. San. Tic. Ltd. Şti. ödül aldılar. “WILO Kurumsal Gelişim Ödülü”nü ise 2011 yılındaki başarılı çalışmaları ile Bilimser Elektronik San. Tic. Ltd. aldı.

WILO’nun 2011 yılı “En İyi Hizmet Ödülü”nü Turan Teknik Servis aldı. Yetkili Servis Takdir Ödülleri’ni ise Vilser Teknik Servis Hizmetleri Ltd. Şti., Emtes Teknik Servis Hizm. Ltd. Şti. ile Alfa Otomasyon Müh. Taah. Tic. alma başarısını gösterdi.