Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Adell Armatür’e sosyal sorumluluk ödülü

KOBİ’lerin sürdürülebilirliğinin sağlanması, kurumsal ve yönetimsel sorunların çözülebilmesi için İstanbul WowHotel’de1 Şubat 2012 tarihinde düzenlenen Kurumsal Yapılanma Konferans’ında kurumsal çalışmalarıyla ön plana çıkan KOBİ’ler ödüllendirildi. Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş, su ve su kültürünün sevdirilmesi ile tasarruflu su kullanım bilincinin geliştirilmesine verdiği katkılardan dolayı, “Sosyal Sorumluluk Katkı Ödülü”ne layık görüldü.

Ortak Akıl Yönetim Danışmanlık tarafından organize edilen “Yeni Türk Ticaret Kanunu Işığında Kurumsal Yapılanma Stratejisi Konferansı”nda 6 kategoride ödül verildi. Konferansta Vizyoner Liderliğe Katkı Ödülü, Sosyal Sorumluluk Katkı Ödülü, Kurumsallaşma Çalışmalarına Katkı Ödülü, Yenilikçi Ar-Ge Ve Çevreye Katkı Ödülü, Sivil Toplum Liderliğe Katkı Ödülü ve Çevik Şirket Katkı Ödülü başlıkları altında başarılı KOBİ’ler örnek gösterildi.