Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Ae Arma Elektropanç Moskova’da

Ae Arma-Elektropanç, Rusya’nın başkenti Moskova’da üstlendiği Aquapark projesi ile Türkiye dışında da marka olma yolunda bir adım attı. Firma, kontrat bedeli 18,5 milyon dolar olan projede, teknik müteahhit olarak MEP (Mechanical, Electrical ve Public Health) tesisat işlerini üstlendi. Projede; kuvvetli ve zayıf akım elektrik sistemleri, BMS, sıhhi tesisat, ısıtma ve soğutma tesisatı, havalandırma tesisatı, yangın söndürme tesisatı V.S. sistemler, Ae Arma-Elektropanç tarafından gerçekleştirilecek.

55 bin metrekare kapalı alana sahip olan ve Moskova’da inşa edilen; spor, sağlık ve eğlence merkezi Aquapark, yıl sonunda kapılarını açacak. Yapı 3000 kişiye hizmet verirken, havuzun kapasitesi 500 kişi olacak. Çok fonksiyonlu tesiste, restoranlar, bowling, su oyunları, buhar banyosu, SPA, fitness ve sauna bulunuyor.