Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Avcıoğlu’na Londra’dan ödül

Türkiye’nin önde gelen mimarlarından Gökhan Avcoğlu, Birtur’a ait Bodrum Kuum Otel projesi ile dünyanın seçkin otellerinin layık görüldüğü “Prestegious European Hotel Awards” (Prestijli Avrupa Otel Ödülleri) ödülünün sahibi oldu.

Avcıoğlu, Londra’da düzenlenen ödülü dünyadaki birçok prestijli otel projeyi geçerek kazandı. 18 yıl önce verilmeye başlanan global endüstri çapında bir mükemmeliyet sembolü olarak kabul edilen ödül en iyi otel mimarisi, iç tasarımı, pazarlama ve web sitesi gibi alanları kapsıyor.

“Avrupa Otel Ödülleri”ni kazananlar, Asya Pasifik, Afrika, Amerika ve Ortadoğu’daki diğer kazanan şirketlere karşı, Dünya’ nın en iyisi seçilebilmek için yeniden değerlendirilecek.