Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

BOSCH GBH 2-24 Professional

Bosch, seri delik delme uzmanı GBH 2-23 RE Professional delicisi yerine yeni nesil kırıcı-delici ürünlerini pazara sundu. Geleceğin modelleri olan GBH 2-24 DF Professional ve GBH 2-24 D Professional, bir önceki modele göre yaklaşık % 25 daha fazla güç, darbe enerjisi ve ürün kullanım ömrüne sahip…

Bu sayede delik delme işlemini daha hızlı yerine getirebilen ve ortalama olarak yaklaşık 75.000 delik açabilen ürünler, bu özellikleri sayesinde iki kilo sınıfındaki en uzun ömürlü kırıcı-deliciler olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Yeni seride ürünlere keskileme ve kırma işleri için bir dönme stopu da eklenerek, uygulama alanı genişletildi ve kırıcı-deliciler çok yönlü kullanıma uygun hale getirildi.

GBH 2-24 DF Professional ve GBH 2-24 D Professional’ın 790 Watt‘lık gücü ve 2,7 Jul‘lük darbe enerjisi sayesinde prizler için sabitleme delikleri ve yuvalar delme; boru veya kablolar için kanallar açma işleriniz artık daha kolay.

DENENMİŞ VE TEST EDİLMİŞ TEKNOLOJİYE SAHİP ÇOK AMAÇLI EL ALETİ

Her iki el aleti de; temiz delme başlangıcı için kademesiz devir sayısı ayarı, sağ ve sol dönüşte eşit güç için döndürülebilir fırça plakası, hem kullanıcıyı hem de makineyi koruyan emniyet debriyajı, kablo kırılmalarını önlemek için bilyalı kovan ve SDS-plus uç girişi gibi denenmiş ve test edilmiş özelliklere sahip…

Değiştirilebilir mandrenli (DF) ve sabit mandrenli (D) modelleri bulunan GBH 2-24 DF Professional ve GBH 2-24 D Professional kırıcı-deliciler, Ocak ayından itibaren uzman perakende satış noktalarında sırasıyla 150ve 180avro+KDV tavsiye edilen fiyatlarla satışa sunuldu. Her iki model de takım çantası, ilave tutamak ve derinlik mesnediyle birlikte sunuluyor. GBH 2-24 DF Professional, ayrıca bir SDS-plus adaptörü ve düz gövdeli bir uç mandreni içeriyor.