Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Buruşturulmuş Kırmızı Kağıtlar

PAPER SERİSİ

Seramik sektörünün öncü markalarından Seramiksan, yaşam alanları için estetik çözümler sunmaya devam ediyor. Farklı beğenilere yönelik geniş ürün gamıyla Seramiksan’ın Paper Serisi, yenilikçi tasarımlarıyla aşk ve tutkunun rengi olarak bilinen kırmızıyı ev dekorasyonuna taşıyor.

Uygulanan alanları canlı renkleri ile klasik tasarımın dışına taşıyan Paper Serisi, buruşturulmuş kağıt efektinin modern görüntüsü ile tüketicilerin ilgisine sunuluyor.

Seri, yaşam alanlarına dinamik bir görünüm kazandırıyor ve kullanıldığı mekanlarda renkli ve modern bir dünya yaratmak isteyenlerin tercihi oluyor. Paper Serisine ait kelebek dekorlar ile kombine edilebilen seri, göz alıcı detayları ile mekanlara farklı bir atmosfer katıyor. Serinin ayrıca gece mavisi, mor, bej, kemik ve beyaz renkleri bulunuyor.

Seramiksan’ın ileri teknolojisini yansıtan Paper, Rotodigit teknolojisi kullanılan Digiart serisi karolar arasında yer alıyor.