Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Cermıx Zemin Kaplama Kimyasalları

Koramic Yapı Kimyasalları, epoksi ve poliüretan esaslı zemin ürünleri ile endüstriyel zemin kaplama pazarında iddialı bir başlangıç yaptı. İnşaat sektörüne başarılı çözümler sunan Koramic Yapı Kimyasalları; yeni markası CERMIX ile dayanıklı ve dekoratif otopark sistemlerinde farklılığını ortaya koyuyor.

CERMIX zemin kaplamaları ürünleri, farklı kombinasyonlarla bir arada kullanılabilme özelliği ile farklı ihtiyaçlara cevap verebiliyor. Epoksi esaslı astar malzemesi CERMIPRIME EP, epoksi esaslı arakat malzemesi CERMIFLOOR EP 1C, epoksi esaslı son kat malzemeleri CERMICOAT EP ya da CERMICOAT EP TIXO dayanıklı ve mükemmel bir otopark için CERMIX ‘in sunduğu çözüm seti.

Döşeme betonu üzerine uygulanan epoksi esaslı astar, kuvars, epoksi esaslı kaplama ve son kat boyalardan oluşan ürünler sayesinde mükemmel görünümlü otoparklar gün yüzüne çıkıyor. CERMIX, ürünleri ile betona yapışma mukavemeti yüksek, çizilmeyen, hijyenik, kolay temizlenen, kimyasallara dayanıklı alanlar ve otoparklar yaratılıyor.

Firma 3 ana ürün grubunda toplam 58 farklı ürün sunuyor. CERMIX ürünleri, 110 yılı aşkın tecrübesi bulunan Koramic Yapı Kimyasalları’nın bilgi birikimi ile hayat buluyor.

Koramic Yapı Kimyasalları

E-5 Karayolu Üzeri, Şifa Mahallesi, Atatürk Caddesi

Tuzla 34941 İstanbul

T: +90 216 423 3433

F: +90 216 423 5002

E: info@koramic.com.tr

W: www.cermix.com.tr