Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Daikin’den tasarımda yeni imza “Emura”

İklimlendirme sektörünün önde gelen firmalarından Daikin’in, şık ve sade tasarımlı Emura Inverter kliması sektörde yoğun ilgi görmeye devam ediyor. 2010 iF Ürün Tasarım Ödülü’nün sahibi olan Daikin Emura ‘Akıllı göz’ teknolojisiyle dikkat çekiyor.

Ultra ince profili, mat kristal beyazı ve eskitme alüminyum şık dış yüzeyi klimanın her türlü iç dekora uyum sağlamasına olanak veriyor. Optimum hava dağılımı ve sessiz çalışma özellikleri olan Emura, yüksek teknolojisi ve işlevselliğiyle öne çıkıyor.

SESSİZ SICAKLIK ÖZELLİÐİ

Emura’nın, mat kristal beyaz ve kumlanmış alüminyum olmak üzere iki farklı dış üniteye sahip modeli bulunuyor. A sınıfı enerji kategorisindeki Daikin Emura, inverter teknolojisi sayesinde çalışmaya başlama ve durdurma sırasındaki enerji tüketimini önlüyor ve daha kararlı sıcaklıklar elde edilmesini sağlıyor. Standart bir klimanın sessiz bir odada çalışma sesi ortalama 40dBA iken Daikin Emura, 22dBA seviyelerinde sessiz çalışıyor.

PROGRAMLANABİLİR UZAKTAN KUMANDA

Daikin Emura, geniş ısı derecesi aralığında kullanılabiliyor ve soğutma için -10 ila 46°C, ısıtma için ise -15 ila 18°C arasında ısı sağlıyor. Cihaz, haftalık programlanabilir uzaktan kumandasıyla da fark yaratıyor. Özel tasarım kumanda üzerindeki çalışma düğmesine basıldığında, ön panel ve kanat açılarak cihazın enerji tasarruf özelliği olan akıllı göz ortaya çıkıyor. Bu yerleşik sensör, odada bulunan insanları algılıyor ve oda boşaldığında otomatik olarak enerji tasarruflu moda geçiş yapıyor.

Daikin Emura’nın titanyum apatit fotokatalitik hava temizleme filtresi, havadaki mikroskobik toz partikülerlerini temizlerken bakteri ve virüs gibi organik kirleticileri de emiyor ve kötü kokuları gideriyor.

Klima, gece ayar moduyla aşırı ısınmayı veya aşırı soğumayı önlerken konfor modu da ünitenin soğuk hava etkisi yaratmayacak şekilde çalışmasını garanti ediyor. Soğutma sırasında soğuk havanın doğrudan insanların üzerine gelmesini önlüyor, ısıtma sırasında da sıcak havanın odanın alt kısmına doğru üflenmesini sağlıyor. Güçlü çalışma moduyla odaları hızlı bir şekilde ısıtan veya soğutan Emura, otomatik salınım sistemi sayesinde odanın her tarafına eşit derecede sıcaklık veriyor.

Daikin

Hürriyet Mh. E-5 Yan Yol Üzeri No:57 34876 KARTAL – İSTANBUL

T: +90 216 453 2700

F: +90 216 671 0600-01

E: info@daikin.com.tr

W: www.daikin.com.tr