Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dumankaya Konsept Halkalı Halkalı´nın yeni gözdesi

Dumankaya İnşaat’ın geçen ay başlayıp 2014’ün Haziran ayında bitirmeyi planladığı Dumankaya Konsept Halkalı, Halkalı’daki en büyük toplu konutlardan biri olma özelliği taşıyor.

812 rezidans daire ve 21 adet villadan oluşacak karma yapıda sosyal yaşam alanları olarak açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, sosyal tesis, çocuk oyun alanı, sauna, fitness, hobi odası, kafe, yürüyüş yolları, yansıma havuzları, su kanalları, peyzaj alanları, kapalı otopark ve basketbol sahası öne çıkıyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklere sahip projede 1+1 daireler 52-62 m2, 2+1 daireler 84-124 m2, 3+1 daireler 147-172 m2 ve 4+1 daireler 160 m2 büyüklükleri arasında değişen seçeneklerle sunuluyor.

IQ DENEYİM ODASI

Simetrik mimariye katılan hareketle yeni bir geometri kuran Dumankaya Konsept Halkalı, 250 milyon TL yatırım değerine sahip. İstanbul’un gözde yaşam alanları arasında yer alan Halkalı’ya hareket getirecek projeyle bölgenin modern yüzü de yenilenmiş olacak. Dairelerdeki rezidans yaşam konforunu Dumankaya Pusula sunarken, dileyen Dumankaya IQ’nun zeki ev teknolojisinden de yararlanıyor. Sosyal donatı alanları ise ailenin her yaş grubuna sesleniyor.

Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya, Dumankaya IQ Deneyim Odası hakkında şu bilgileri verdi: “Artık Dumankaya projelerinden ev sahibi olmak isteyen tüketiciler alacakları evleri önceden test edebilecekler. Evlerinde onlara yaşatacağımız konforu hazırladığımız deneyim odası ile birebir yaşayacaklar.”